Kovokime su korupcija kartu

 

Jeigu pastebėjote korupcijos pasireiškimo atvejį mūsų ligoninėje, praneškite:

tel. (8 343) 96 061 darbo dienomis nuo 8.00 iki 17.00 val. arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Atsakingi asmenys: Direktorius R. Vosylius, 9 kabinetas arba administratorė A. Bulvičienė, kabinetas 10.

 

SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJA STIPRINA KOVĄ SU KORUPCIJA:

Sveikatos apsaugos ministerijos pasitikėjimo tel. 8 800 66 004 (nemokamas telefonas), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

 

SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBA (STT) RAGINA PRANEŠTI APIE KORUPCIJĄ:

apie korupcijos atvejį (-us) praneškite raštu, visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje (8 5) 266 3333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , faksu (8 5) 266 3307

 

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu, taip pat baudžiamojon atsakomybėn yra trauktini asmenys, siūlę, pažadėję duoti ar davę kyšį. Už tokius veiksmus atsakomybė yra nustatyta Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse.